Wöhlk perfect cleaner & conditioner

Wöhlk Perfect jest dwustopniowym kompletnym systemem czyszczenia i przechowywania twardych (sztywnych) soczewek kontaktowych RGP (gazoprzepuszczalnych) oraz soczewek ortokorekcyjnych (stabilnokształtnych). Oferuje kompleksową pielęgnację – czyszczenie, dezynfekcję, usuwanie białek oraz nawilżenie.

Pierwszy stopień Cleaner "mleczko" służy do mechanicznego czyszczenia soczewek kontaktowych. Doskonale usuwa wszelkie osady organiczne i nieorganiczne, łagodny dla powierzchni soczewki. Zalecany do codziennego czyszczenia soczewek. Butelka o pojemności 30 ml. w kartonowym opakowaniu.

Drugi stopień Conditioner jest płynem do przechowywania twardych soczewek kontaktowych. Dogłębnie dezynfekuje, delikatnie nawilżając soczewki. Gwarantuje komfort natychmiast po ich założeniu przez cały dzień. Buforowany, izotoniczny roztwór, nie zawiera substancji Thiomersal, w zestawie dwukomorowy, spłaszczony pojemniczek na soczewki. Butelka o pojemności 120 ml. w kartonowym opakowaniu.

Pakiet 2-ch płynów Cleaner & Conditioner dostępny jako zestaw "podróżny" wraz z pojemniczkiem dwukomorowym do czyszczenia i przechowywania soczewek. Dwie butelki o pojemności 45ml + 15ml w kartonowym opakowaniu.

Conditioner
Pojemność 120 ml.
Cleaner
Pojemność 30 ml.
Cleaner & conditioner
Pojemność 45ml + 15ml.